‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

ارتباط با گروه الهیات و معارف

لطفا موارد ستاره‌دار (*) را تکمیل کنید

گروه معارف اسلامی تا سال 1384 به صورت یک گروه مشخص و متمایز در دانشگاه شکل نگرفته بود و درسهای گروه معارف زیر نظر آموزش هماهنگ و ارائه می شد. از سال 1384 با انتصاب سرکار خانم نریمانی به عنوان مدیر گروه معارف اسلامی و جذب چند استاد دیگر گروه معارف اسلامی به صورت مشخص و مجزا کار خود را شروع نمود و تمام درسهای مربوط صرفا از طریق گروه ارائه می شود.

وظایف گروه

- ارائه تمامی درسهایی که از طرف معاونت امور دفاتر، مبلغان و اساتید معارف به عنوان دروس گروه معارف تصویب شده و دانشجو باید در طول تحصیل آنها را بگذراند.
- اعلام ایین نامه ها، بخشنامه و احیانا تغییرات اعلامی به گروه معارف از طرف معاونت واعمال و اجرای آنها.
- هماهنگی و تلاش جهت ارائه دروس از طریق اساتید دارای مجوز تدریس در گروه معارف اسلامی.
- همکاری با دانشگاه جهت ترویج و ارتقاء فرهنگ دینی در دانشگاه و اجرای برنامه های فرهنگی.

آدرس: گرگان ـ دانشگاه آزاد اسلامی ـ ساختمان 4 ـ طبقه 3

تلفن تماس: 09122051844

ایمیل ارتباطی: S.narimani[at]kiau.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا