‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

ارتباط با گروه مکانیک

لطفا موارد ستاره‌دار (*) را تکمیل کنید

درباره گروه مکانیک

گروه آموزشی مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان در سال 1392 با جذب دانشجو در مقطع کارشناسی رشته مهندسی مکانیک فعالیت خود را در حوزه آموزش دانشگاهی آغاز نمود.  در حال حاضر تعداد دانشجویان مشغول به تحصیل این گروه آموزشی بالغ بر 60 نفر می باشد و این واحد دانشگاهی به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی اقدام به جذب دانشجو می نماید.
دروس مرتبط با رشته مهندسی مکانیک به گونه ای چارتبندی شده است که دانشجویان بعد فارغ التحصیل شدن بتوانند در آزمون طراحی تاسیسات مکانیکی نظام مهندسی نیز شرکت به عمل آورند.

آدرس: گرگان بلوار شهید کلانتری خیابان دانشجو مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان

تلفن تماس: 01732153000

کد پستی: 4914739975

ایمیل ارتباطی: info[at]gorganiau.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا