‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها
  • شروع 1398/09/26 ساعت 8 صبح
  • پایان 1398/09/27 ساعت 17 عصر
  • برگزار کننده باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گرگان
  • تلفن تماس 09351718596
  • هزینه ثبت نام 11,000 تومان
  • آدرس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان
  • مرتبط با رشته های

مسابقات PES 2019 (هزینه شرکت برای هر نفر : 11000 تومان)

حداقل نفرات شرکت کننده : ۳۲ نفر - حداکثر نفرات شرکت کننده : ۶۴ نفر

جوایز نفرات برتر: ۱.مسابقات ۳۲ نفره = اول (۱۲۵ هزار تومان) دوم (۷۵ هزار تومان) سوم (۵۰ هزار تومان)    ۲. مسابقات ۶۴ نفره = اول( ۲۵۰ هزار تومان) دوم (۱۵۰ هزار تومان) سوم ( ۱۰۰ هزار تومان)

قوانین بازی : ۱.زمان بازی هر دست ۷ دقیقه ۲.گرفتن تیم های ملی ممنوع است. ۳.گرفتن تیم های یکسان آزاد است . ۴.برای متوقف کردن بازی جهت تغییر بازیکنان یا ساختار تیم اجازه داور الزامی است. در صورت رعایت نکردن از سوی بازیکن ۱ اخطار دریافت می کند و با اخطار دوم از مسابقات حذف می شود. ۵.در صورت مساوی شدن بازی برای تعیین نتیجه مسابقه به ضربات پنالتی می رود. ۶. درجات بازیکنان یکسان و در بالاترین حد ممکن به سر می برد. ۷.شرکت کنندگان میتوانند در صورت نیاز وسایل جانبی مانند دسته و یا هدفون بیاورند.

 

مسابقات CS 1.6 ( هزینه شرکت برای هرتیم 5 نفره: 55000 تومان )

* - حداقل تیم های شرکت کننده : ۱۶ تیم - حداکثر تیم های شرکت کننده :۳۲ تیم

جوایز تیم های برتر : ۱. ۱۶ تیم = اول (۱۵۰ تا ۲۰۰ تومان) دوم (۱۰۰ تا ۱۵۰ تومان) سوم (۵۰ تا ۱۰۰ تومان)     ۲. ۳۲ تیم = اول ( ۳۰۰ تا ۳۵۰ تومان) دوم (۲۵۰ تا ۳۰۰ تومان) سوم ( ۲۰۰ تا ۲۵۰ تومان)

قوانین بازی : ۱.زمان های بازی = ۱۰ ثانیه توقف برای خرید تجهیزات و ۲ دقیقه زمان اصلی برای هر دست  ۲. هر مسابقه در ۱۰ دست برگزار می شود (به ازای هر ۵ دست موقعیت تیم ها تعویض می شود) توجه : در صورت مساوی شدن دو تیم در وقت قانونی (۵-۵) یک دست به عنوان دست طلایی با سلاح (کلت بی۱۳) انجام می شود. 3.نقشه مسابقات DUST2  د4. در صورت استفاده از هرگونه کد تقلب و چیت تیم خاطی از دوره مسابقات به طور کامل حذف می شود- 5.بازیکنان میتوانند با خود وسایل جانبی مورد نیاز همانند ماوس و کیبورد و هدفون بیاورند. 6- هر تیم متشکل از 5 نفر می باشد که یک نفرشان بعنوان کاپیتان معرفی می گردد.

تذکر مهم 1: علاقمندان جهت شرکت در مسابقات فوق می باید مبلغ موردنظر را به حساب شماره 0357330660001 نزد بانک ملی بنام سیدعرفان حسینی  واریز و تصویر قبض رسید آن را در زمان ثبت نام در سامانه بارگذاری نمایند.
تذکر مهم 2 : به هنگام ثبت نام در مسابقه تیمی CS1.6 نام کاپیتان (سرتیم) می باید در قسمت نام و نام خانوادگی سامانه درج و باقی اعضای تیم (4 نفر) در قسمت توضیحات نام نویسی شوند.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا