‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

تزیین کننده فضای داخلی

99/05/22 / دسته بندی کارگاه
  • شروع 1399/06/15
  • پایان 1399/07/30
  • برگزار کننده دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان و سازمان فنی و حرفه ای استان گلستان
  • تلفن تماس 01732151090
  • هزینه ثبت نام 350,000 تومان
  • آدرس http://gorganiau.ac.ir/gatherings?section_id=short_term_edu
  • مرتبط با رشته های

دانشجویان گرامی

دوره تزیین کننده فضای داخلی زیر نظر مربی سازمان فنی و حرفه ای به مدت 170 ساعت به صورت مجازی برگزار خواهد شد.هزینه دریافت شده مربوط به هزینه آموزش، ثبت نام در پروتال سازمان فنی و حرفه ای، هزینه آزمون و دریافت گواهی خواهد بود. به افراد ثبت کننده زمان و نحوه برگزاری متعاقبا اعلام می گردد.

مبلغ کارگاه را به شماره حساب 0105611981006 به نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان بانک ملی شعبه هفت تیر واریز نمایید. عکس فیش واریزی را در این سایت بخش فیش دانشگاه آپلود نمایید.

توجه: خواهشمند است روی فیش نام و نام خانوادگی خود را یادداشت نمایید.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا