‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

درباره گروه کامپیوتر

گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی گرگان از سال 1382 به طور مستقل در دو رشته کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نرم افزار کامپیوتر با تعداد یکصد دانشجو شروع به کار نمود. در سال 86 رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی کامپیوتر-نرم افزار، در سال 92 رشته ی کارشناسی پیوسته مهندسی کامپیوتر، در سالهای 93 و 94 بترتیب مقاطع کارشناسی ارشد  و دکتری مهندسی کامپیوتر-نرم افزار به رشته های فوق افزوده شد.

درحال حاضر بیش از پانصد دانشجو در این گروه مشغول به تحصیل بوده و بالغ بر 1700 دانشجو نیز تا پایان سال 92 فارغ التحصیل شده اند.
تعداد اعضای هیات علمی گروه کامپیوترهشت عضو است که از این بین، پنج عضو دکتری تخصصی،سه عضو دانشجوی دکتری کامپیوتر  هستند.
علیرغم نوپا بودن گروه کامپیوتر، از لحاظ تعداد مقالات و طرح های پژوهشی، تعداد کتب موجود در کتابخانه و نیز امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی و سایت کامپیوتر بسیار غنی بوده و به عنوان مجهزترین گروه کامپیوتر در سطح استان گلستان شناخته می شود. این گروه دارای هشت سایت کامپیوتری و اینترنتی مجهز، آزمایشگاه معماری کامپیوتر، مدار منطقی و الکترونیک، کارگاه شبکه های کامپیوتری، کارگاه سیستم عامل و کارگاه سخت افزار می باشد.

آدرس: گرگان بلوار شهید کلانتری خیابان دانشجو مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان

تلفن تماس: 01732153000

کد پستی: 4914739975

ایمیل ارتباطی: info[at]gorganiau.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا