‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

درباره گروه زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی در مهرماه سال تحصیلی 84-83 با پذیرش دانشجو درمقطع کاردانی شروع به فعالیت نمود.همچنین، نخستین ورودی  های کارشناسی ناپیوسته درهمین رشته در نیمسال دوم 88-87 پذیرش  گردیدند.
در حال حاضرنیزکماکان در همان دومقطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی  ناپیوسته در رشته آموزش زبان انگلیسی پذیرش دانشجو صورت می گیرد.
درضمن، مرکز چندرسانه ای (Multimedia Center) واقع در ساختمان 2 ازامکانات و توانمندیهای گروه می باشد.

در سال ۱۳۹۳ در پی ادغام دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات گلستان با دانشگاه آزاد اسلامی گرگان، پذیرش دانشجو در مقطع ارشد آموزش زبان انگلیسی هم افزوده شد.
در حال حاضر در رشته آموزش زبان انگلیسی در سه مقطع کاردانی ناپیوسته، کارشناسی ناپیوسته، و کارشناسی ارشد جذب دانشجو صورت میگیرد.

آدرس: نشانی: گرگان بلوار شهید کلانتری خیابان دانشجو مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان

تلفن تماس: 01732153000

ایمیل ارتباطی: info[at]gorganiau.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا