‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

کمالی: دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی برای امدادرسانی در آق‌قلا حاضر شدند

توسط مدیر روابط عمومی - دسته‌بندی سایر اخبار

رئیس بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی گلستان گفت: گروه‌های دانشجویی و کارمندان واحدهای مختلف دانشگاه آزاد برای امدادرسانی در مناطق سیل‌زده اعلام آمادگی کردند.

پرویز کمالی در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: گروه‌های دانشجویی و کارمندان واحدهای مختلف دانشگاه آزاد استان گلستان برای امدادرسانی در مناطق سیل‌زده اعلام آمادگی کردند.

وی افزود: از زمان شروع سیل در استان گلستان گروه‌های دانشجویی و اساتید واحدهای مینودشت، علی‌آباد و گرگان به‌صورت یک روز در میان در مناطق سیل‌زده حاضرشده و به کارهای امدادی پرداخته‌اند.

رئیس بسیج کارکنان دانشگاه آزاد واحد گلستان تصریح کرد:‌ گروه‌های دانشجویی بسته به نیاز منطقه به اقداماتی مانند بستن سیل‌بند و یا نظافت می‌پردازند و در حال حاضر به تمیز کردن خانه‌ها از گل‌ولای مشغول هستند.

وی با تأکید بر اینکه توزیع غذا ازجمله اقداماتی است که در توسط گروه‌های دانشگاه آزاد در منطقه آق‌قلا صورت می‌گیرد، ادامه داد: همکاران دانشگاهی در این منطقه به طبخ و توزیع غذای گرم در بین سیل‌زدگان می‌پردازند.

کمالی با اشاره بر اینکه از ۲۴ فروردین‌ماه مدارس در این مناطق بازشده است، خاطرنشان کرد: از آنجاکه بسیاری از وسایل دانش‌آموزان در این سیل از بین رفته است بیش از ۱۰۰ بسته حمایتی لوازم‌التحریر در بین دانش‌آموزان است.

کلمات کلیدی

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا