‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

حجت‌الاسلام طاهری: خانواده‌های سیل‌زده نیاز به کمک فوری و جدی دارند

توسط مدیر روابط عمومی - دسته‌بندی سایر اخبار

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان گفت: بسیاری از منازل در مناطق سیل‌زده بر اثر سیل و رانش زمین دچار آسیب شده؛ بنابراین مردم این مناطق نیاز به کمک جدی دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مینودشت، حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری صبح امروز با حضور در دهستان سیل‌زده قلعه‌قافه گفت: رسالت انسانی و اجتماعی ما ایجاب می‌کند که با حضور در میان شما مردم ولایتمدار بتوانیم گرهی از مشکلات را در حد توان بگشاییم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان اضافه کرد: بسیاری از خانه‌ها بر اثر سیل و رانش زمین صدمه‌دیده و دیگر قابل سکونت نیست و خانواده‌ها در مکان‌های عمومی مانند مدرسه، بقاع متبرکه و سالن ورزشی اسکان داده‌ شده‌اند و نیاز به کمک جدی دارند.

به گزارش آنا، دهستان قلعه‌قافه از توابع بخش مرکزی مینودشت و در ۴۵ کیلومتری آن قرار دارد که حدود ۸۰ خانوار آن از ۲۰ تا ۱۰۰ درصد آسیب‌ دیده‌اند.

 

 

کلمات کلیدی

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا