‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گرگان حقوق‌بر می‌شوند/ اشتغال بعد از فارغ‌التحصیلی

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در گرگان، درباره طرح اشتغالزایی برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان اظهار کرد: دانشجویان تمام رشته‌ها به‌ویژه رشته کشاورزی می‌توانند بخشی از شهریه خود را از محل درآمد در گلخانه فرهیختگان این دانشگاه  پرداخت کنند.

وی گفت: در طرح اشتغالزایی گلخانه فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، دانشجویان رشته کشاورزی همزمان با تحصیل و گذراندن بعضی از واحدهای درسی  می‌توانند همزمان با فراگرفتن آموزش‌های لازم در گلخانه  فرهیختگان درآمد ماهانه داشته باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان اظهار کرد: دانشجویان سایر رشته‌ها  با توجه به اینکه  فضا در گلخانه برای آموزش آنان مهیاست، می‌توانند بعد از آموزش‌های لازم و داشتن قطعه زمینی کوچک یا باغچه در منازل بدون دغدغه فروش گل،  باغچه خود را تبدیل به گلخانه کنند و از این محل درآمد کسب کنند.

طاهری افزود: با توجه به سفر اخیر دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به گرگان و دستور وی مبنی بر  مهارتی‌شدن آموزش رشته‌های کشاورزی با هدف اشتغال پس از فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان با تشکیل کارگروه‌های تخصصی در استان گلستان شرایط لازم برای عملیاتی‌شدن این ایده در حال انجام است.

به گزارش آنا، شهرک گلخانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی گرگان در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع در حال ساخت بوده و تاکنون بیش از نیمی از این زمین زیر پوشش شبکه گلخانه‌ای قرار گرفته است.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا