‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

اجرای طرح مشاوره سلامت ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد گرگان، شانزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان به ریاست دکتر بهروز طهماسب کاظمی نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی در واحد گرگان برگزار شد.

دکتر طهماسب کاظمی در این جلسه با ارائه گزارشی از روند برگزاری جلسات بودجه بندی در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بودجه بندی دانشگاه آزاد اسلامی از این پس مطابق با سال تحصیلی است.

وی افزود: به لحاظ اینکه منابع مالی دانشگاه آزاد اسلامی از محل شهریه دانشجویان تامین می شود، افزایش شهریه نیز بر اساس دستورالعمل و هزینه ها و متناسب با درآمد باید تنظیم شود.

دکتر طهماسب کاظمی از اجرای طرح مشاوره سلامت ویژه دانشجویان جدیدالورود خبر داد و افزود: این طرح علاوه بر رفع نیازهای مشاوره ای دانشجویان، در رشد و اعتلای دانشگاه تأثیر بسزایی دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا