‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

آغاز فعالیت تیم جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در گلستان با حضور ۳۱ کارشناس سلامت

به گزارش خبرنگار خبرگزاری  آنا از گرگان، حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری عصر امروز در مراسم آغاز به کار اردوی جهادی کمیته سلامت در بلایا و حوادث طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری بنیاد اجتماعی احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان با حضور فرماندار آق‌قلا و جمعی از مسئولان و معتمدین برگزار شد از تمام افرادی که از بدو تأسیس و برنامه‌ریزی برای ستاد سلامت تلاش کرده‌اند، تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: کار جهادی شما نزد خداوند ارزشمند است و با توجه به گرمای هوا و شرجی بودن منطقه کار شما بسیار مشکل خواهد بود؛ اما این را هم بدانید هر چه کار برای خداوند دشوار باشد اجر و منزلت آن بیشتر خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان یادآور شد: تیم جهادی ستاد سلامت متشکل از هشت پزشک، ۱۲ پرستار، یک روانشناس و ۱۰ دامپزشک در کل‌آباد و عیدگاه از توابع شهرستان آق‌قلا کار خود را آغاز و خدماتی از جمله ویزیت، مشاوره و دارو را به‌صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌دهند.

در ادامه مراسم فرماندار آق قلا گفت: سیل صدمات و خسارات زیادی را به مردم وارد کرد اما برکات زیادی داشت که مهمترین آن همدلی مردم  بود که باعث حضور اقشار مختلف از هر قوم و نژاد و تفکری در کنار مردم شهرستان آق‌قلا شد.

امیرشیر توماج با تشکر از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی از آمادگی دستگاه‌های اجرائی برای هرگونه کمک و همیاری به این اقدام ماندگار و مهم دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

در ادامه آخوند عبدالرزاق رهبر از ائمه جمعه اهل سنت شهرستان آق‌قلا گفت: اگر افراد به فکر همدلی و کمک به همنوع خود نباشند این نشانه ضعف ایمان آنهاست و مادامی که انسان به فکر جامعه و برادران و خواهرانش نباشد و فقط به‌فکر شخص خودش باشد ایمانش کامل نیست.

وی اظهار کرد: هر کسی که مشقتی را از دوش برادر مسلمانش بردارد خداوند در روز قیامت مشقت‌های زیادی را از دوشش برمی‌دارد.

رهبر افزود: خداوند باری‌تعالی به انسانیت تکریم بخشیده، مسلمان که جای خود، حتی اگر یک فرد مسیحی مظلوم،  نیاز به کمک داشته باشد، باید او را کمک و حمایت کنیم چون خداوند فرموده که ما برای بنی آدم تکریم بخشیدیم. 

وی افزود: از جمله مواردی که خداوند در جامعه به آن تأکید دارد، صحت و الامان است، یعنی آفت‌هایی که در سیل آمده و باعث خرابی، فقر و بیماری و ... شده و دوم امنیت جامعه است که باید این موارد در نظر گرفته شود‌.

به گزارش آنا، کمیته سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری بنیاد برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در گروه‌های تخصصی پزشکی، داروسازی، روانشناسی بالینی و دامپزشکی با همکاری ۶۰ نفر از اعضای هیئت علمی و دانشجویان در شهرستان‌های آق‌قلا و گمیشان به مدت ۱۰ روز مستقر می‌شود.

انتهای پیام/۴۱۱۷/

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا