‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان از اردوی جهادی سلامت

به گزارش خبرگزاری آنا از گرگان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان از اردوی جهادی مشترک کمیته سلامت دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مستقر در مناطق سیل‌زده کل آباد، عیدگاه و دلیجه شهرستان آق قلا بازدید و در جریان نحوه خدمات‌رسانی جهادگران سلامت به اهالی منطقه قرار گرفت.

این کمیته در روز اول ۲۰۸ نفر و روز دوم ۳۸۸ نفر از  سیل‌زدگان را ویزیت رایگان کرد و مورد معالجه قرار داد و ادامه نیز در روز سوم در منطقه ودلیجه بازارشور حیات و منطقه ایثار ۴۸۱ نفر ویزیت شدند و داروهایی دریافت کردند.

گروه دامپزشکی شهرستان آق قلا جمعاً در این مدت  ۴۸ رأس دام را در منطقه انبارالوم مورد تست سل و بروسلوز قرار دادند.

در همین مدت مشاوره و آموزش‌های لازم توسط تیم روانشناسی به خانواده‌ها و مراجعه‌کنندگان ارائه شد و با کسب اطلاع از معتمدین محل‌های ذکرشده نیازهای عمومی مردم شناسایی و برطرف شد.

با توجه به استقبال مردم از این طرح، برنامه‌ریزی لازم برای استمرار فعالیت تیم پزشکی اردوی جهادی سلامت در بعدازظهر نیز انجام شد.

دکتر هادی بزازی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان دراین‌باره گفت: با توجه به بررسی‌های به‌عمل‌آمده توسط تیم‌های پشتیبانی از واحد گرگان و هم‌چنین جهاد گران اعزامی، مقرر شد تیم جهادی سلامت در دو روز آینده به روستاهای آسیب‌دیده در اطراف شهرستان آق قلا برای خدمات‌رسانی اعزام شوند.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا