‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

پیام معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت روز دامپزشکی

دکتر نفر روز دامپزشکی را به فعالان این عرصه، اساتید و دانشجویان این رشته دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت گرامیداشت روز دامپزشکی (14 مهر ماه) پیامی صادر کرد.

متن پیام دکتر نفر به شرح زیر است:

بسمه تعالی

چهاردهم مهر ماه، روزی است که در تقویم به عنوان روز دامپزشکی رقم خورده است. جامعه دامپزشکی با پشتوانه دانش و مهارت خود فراتر از سلامت جامعه بشری از جمله سلامت و بهداشت غذایی و کنترل بیماری های مشترک دام و انسان؛ در سلامت سایر مخلوقات خداوند متعال نیز نقش بسزایی دارند.

این روز را به دامپزشکان، اساتید و دانشجویان این رشته دانشگاهی بالاخص دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض می‌نمایم. امید است با رهنمودهای ریاست محترم هیات امنا و ریاست محترم دانشگاه و نیز همت و ممارست همکاران این حوزه در واحدهای دانشگاهی، در زمینه توسعه آموزش و پژوهش و در عرصه بالینی، تربیت متخصصان و اندیشمندان، ایجاد فضای مناسب کارآفرینی دامپزشکی در مسیر توسعه کشور عزیزمان گام‌های مؤثری برداشته شود.

دکتر محسن نفر

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

کلمات کلیدی

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا