‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

اردوی توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان، حجت السلام و المسلمین طاهری رئیس این دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود و معرفی اجمالی دانشگاه گفت: برای شما جوانان بهترین فرصت است که بتوانید آینده کشور را بسازید زیرا هیچ کسی بیشتر از جوانان برای پیشرفت کشور دل نمی سوزاند. حتی به بار  نشستن این انقلاب بدست جوانان این مملکت بوده. 
وی افزود: در اوایل جنگ نمیتوانستیم حتی سیم خاردار تولید کنیم اما امروزه به  فناوری تولید موشک نقطه زن با برد بیشتر از 2000 کیلومتر دست یافته‌ایم. باید قبول کنیم که این مهم جز با تلاش و کوشش  بدست نمی‌آید. 
طاهری آبادانی کشور را مرهون دو شرط اساسی دانست و گفت: اگر میخواهیم مملکت را بسازیم دو شرط لازم و اساسی وجود دارد، اول تلاش علمی و دوم  توکل به خدا.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان، در ادامه در مورد دستورالعمل آراستگی که برای همه اعضای دانشگاه اعم از هیات علمی، کارمندان، اساتید و دانشجویان لازم الاجراست ابراز امیدواری کردند که همه دانشجویان آن را رعایت کنند.

در ادامه برنامه حجت الاسلام والمسلمین ذوالفقاری مسئول دفترنهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان نیز با تأکید برعلم آموزی گفت: در کنار آن باید قوه عاقله را بکار ببندیم. چه بسا انسان عالم باشد ولی جهلش او را بکشد. بنابراین باید علم همراه با تعقل باشد و رسالت دانشگاه آزاد اسلامی پرورش دانشجوی مومن و متعهد است.  

حجت الاسلام موسوی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه در خصوص عضویت دانشجویان جدیدالورود در کانونها و هیاتها و بخش های دیگر فرهنگی و همچنین شرکت در کلاسهای فوق برنامه و همکاری با امور فرهنگی مطالبی را ارائه و به معرفی کانونها و تشکل‌ها و هیات‌های دانشگاه پرداخت. 

در بخش پایانی این مراسم برنامه‌های فرهنگی و مسابقات ورزشی نیز برای دانشجویان برگزار شد.

 

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا