‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

انعقاد تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان با اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان

انعقاد تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان با اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان

در جهت برآوردن نیازهای مشترک علمی،  آموزشی و تحقیقاتی ، آشنایی با جدیدترین یافته های علمی، بهره برداری از فناوری اطلاعات و ارتباطات، توسعه کیفی در بخش تربیت بدنی و ورزش و بهره مندی از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد افزاری مورد نیاز ورزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان تفاهم نامه همکاری منعقد نمودند. 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گرگان در راستای اهداف سند چشم انداز و سیاست کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در جهت بهره مندی مستمر و نظامند از خرد جمعی در راستای گسترش ارتباط بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان ها برای توسعه همه جانبه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید علی طاهری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گرگان و دکتر بهمن طیبی مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان تفاهم نامه همکاری امضا کردند. 
این تفاهم نامه در ۳ ماده برای مدت ۲ سال فی مابین طرفین در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان با حضور نمایندگان از دو طرف به امضا رسید. 

همکاری دو جانبه در برگزاری دوره های آموزشی علمی و مستمر مربیان ورزشی. 
برگزاری کلاسهای مربیگری، داوری و توجیهی برای دانشجویان،
 فراهم نمودن شرایط لازم جهت عضویت محققین دانشگاه و اداره کل در شورای پژوهشی،
همکاری دوجانبه در تعیین اولویتهای تحقیقاتی،
فراهم نمودن امکان استفاده از اماکن و تاسیسات ورزشی، 
انتشار مقالات علمی،
برگزاری همایشها، 
حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی دانشجویان و اساتید، 
هماهنگی با هیاتهای ورزشی استان جهت تامین کادر فنی و داوری مسابقات ورزشی دانشگاه، هماهنگی جهت گذراندن دوره های کارآموزی و کارورزی دانشجویان در تشکیلات ورزشی استان و ... از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا