‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

دوره معرفتی ضیافت اندیشه ( سطح ۳) ویژه اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان در افتتاحییه  این دوره حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ذوالفقاری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان گلستان، ضمن خیرمقدم ویژه خدمت همه اعضای شرکت کنننده، حضور حجت الاسلام والمسلمین خندان الویری عضو هیات علمی و مدیر گروه تاریخ دانشگاه باقر العلوم (ع) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان را به فال نیک گرفتند.  

  
وی عنوان این دوره از طرح ضیافت اندیشه را بررسی تاریخ علم و تمدن اسلامی اعلام نمودند.

 ایشان افزود: هدف این دوره آشنایی اساتید با ظرفیتهای تمدن (نوین) اسلامی و ارتقا علمی، فرهنگی اعضای هیات علمی در این حوزه  میباشد.

 

در ادامه این برنامه پنل های تخصصی این کارگاه که در طی دو روز برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین خندان الویری بعنوان مدرس این دوره  به اهمیت بحث تمدن نوین در جامعه امروز و مقایسه آن با تمدن سنتی پرداختند.


ایشان تصریح کرد:  اهمیت تمدن نوین در جامعه امروز :
✅ تبدیل شدن به یک ذهنیت و مساله عمومی در مسائلی مانند تمدنها و گفتگوی تمدنها، 
✅ پیوند با آرمانهای بلند جامعه انقلابی ایران اسلامی
✅ تبدیل شدن از یک مساله تاریخی به یک مساله آینده نگرانه 
✅ رویکرد /فضایی برای برون رفت از تنگناهای موجود و پرسشها و ابهامات فزآینده به ویژه معطوف به دوگانه آرمانها و واقعیت ها میباشد .


 

 این طرح با حضور حدود ۳۰ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاههای آزاد استان به مدت ۱۶ ساعت در طی دو نوبت صبح و عصر در روزهای ۵ و ۶ بهمن ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار گردید.‌

کلمات کلیدی

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا