‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

آغاز به کار فعالیت پرسنل اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان از روز شنبه 23 فروردین

توسط معاونت آموزشی - دسته‌بندی اطلاعیه

آغاز به کار فعالیت پرسنل اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان از شنبه مورخ ۹۹/۱/۲۳

با توجه به بخشنامه سازمان مرکزی ساعت کار  کارکنان دانشگاه  بصورت شیفتی از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۳:۳۰ میباشد.

دانشجویان گرامی زمان امتحان دروس معرفی به استاد متعاقبا اعلام خواهد شد.

دانشجویان گرامی جهت انجام مراحل فارغ التحصیلی خود میتوانند در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۳:۳۰ به دانشگاه مراجعه نمایند.

طبق هماهنگی های بعمل آمده،  پاسخ گویی به سوالات کلاسهای مجازی کماکان توسط پشتیبانهای معرفی شده قبلی و به صورت غیر حضوری و تلفنی انجام خواهد شد. لذا ضروری است جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا  دانشجویان گرامی در خصوص برگزاری کلاس ها به دانشگاه مراجعه نفرمایند.

با توجه به تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا و حضور حداقلی کارکنان در دفتر کار، لذا تقاضا میشود دانشجویان گرامی با رعایت کامل نکات بهداشتی، فقط جهت امورات ضروری به دانشگاه مراجعه نمایند.

 

کلمات کلیدی

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا