‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

اطلاعیه مهم در خصوص برگزاری پایان امتحانات ترم

توسط معاونت آموزشی - دسته‌بندی اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان محترم طبق مصوبه شورای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان( مورخ ۹۹/۳/۱۷) امتحانات همه دروس در نیمسال دوم 99-98 (ترم جاری ) در تمامی مقاطع بصورت حضوری طی چهار هفته از تاریخ ۹۹/۰۳/۲۴ لغایت ۱۳۹۹/۰۴/۱۹برگزار خواهد شد.به منظور جلوگیری از سفرهای بین شهری، دانشجویان فاقد منع آموزشی با ثبت نام در سایت azmoon99.iau.ac.ir  و کسب موافقت از ستاد طرح تعاون آزمون می توانند در واحد محل زندگی خود آزمون دهند.دانشجویان گرامی با دریافت کارت امتحان، که در همین هفته امکان آن فراهم خواهد شد. از تاریخ و ساعت دقیق امتحان خود مطلع می شوند.

تاریخ امتحانات دانشجویان علوم پزشکی و دامپزشکی به ترتیب زیر است:
امتحانات کلیه دروس عمومی در بازه زمانی 24 خرداد تا 19 تیر طبق برنامه جدید انجام خواهد شد.
دانشجویان غیر بومی جهت انجام این امتحانات در محل شهر سکونت خود ، می توانند به  سایت azmoon99.iau.ac.ir مراجعه کنند و در سامانه اینترنتی ثبت نام نمایند.
کلیه دروس تخصصی و علوم پایه پزشکی و دامپزشکی در بازه زمانی یک تا 15 مرداد انجام خواهد شد و برنامه زمان بندی آن در صفحه شخصی انتخاب واحد به اطلاع دانشجویان گرامی خواهد رسید. دروس آزمایشگاهی با هماهنگی اساتید  مربوطه و کارشناسان آزمایشگاه ها قابل اجرا است.
شروع اجرای کارآموزی ها منوط به صدور مجوز از سوی دانشگاه علوم پزشکی است.
برای انجام کاراموزی در عرصه چنانچه دانشجو بتواند از بیمارستانها یا مراکز درمانی شهر محل سکونت خود که مورد تایید دانشکده می باشد پذیرش اخذ نماید برگزاری کارآموزی با هماهنگی واحد مبدأ با واحد دانشگاهی شهر محل سکونت(جهت نظارت) بلامانع خواهد بود.

🔸 حوزه معاونت آموزشی دانشگاه

کلمات کلیدی

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا