‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

لغو امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان در شهرهای با وضعیت قرمز

توسط مدیر روابط عمومی - دسته‌بندی اطلاعیه


✅ با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و اعلام ستاد مقابله با کرونا استان گلستان مبنی بر شیوع موج دوم کرونا و قرارگرفتن چهار شهر گنبد کاووس، بندرگز، بندر ترکمن و آق قلا در وضعیت قرمز ، بمنظور حفظ سلامتی دانشجویان،اساتید ، کارمندان و جهت برگزاری محیطی مناسب و بدور از استرس، امتحانات چهار شهر وضعیت قرمز استان از تاریخ ۹۹/۳/۳۱ الی ۹۹/۴/۴ لغو و با توجه به اطلاعیه های بعدی ستاد مدیریت کرونای استان گلستان در زمینه برگزاری امتحانات،  بعد از تاريخ ۹۹/۴/۴ متعاقباً اطلاع رساني خواهد شد.

✅ در دیگر واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی 
استان گلستان امتحانات بصورت حضوری در موعد اعلام شده  با در نظر گرفتن دستورالعمل بهداشتی و فراهم شدن فضای فیزیکی مناسب برگزار می شود.

✅ برگزاری امتحانات تمامی دانشجویانی که از طریق طرح تعاون، دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان  را به عنوان حوزه امتحانی خود انتخاب کرده اند، در زمان های اعلام شده به قوت خود باقی است.


🔴 دانشجویان گرامی توجه داشته باشند، هر گونه تغییر در زمان و چگونگي برگزاري امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان، متعاقباً فقط از سوي روابط عمومي دانشگاه اعلام خواهد شد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا