‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

جزئیات دسترسی به سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار) اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ایمان عطارزاده مدیرکل طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن اعلام جزئیات دسترسی به سامانه آموزشیار، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای ارائه خدمات و سرویس های ارزشمند آموزشی و پژوهشی به دانشجویان و توجه به کیفیت بخشی به آموزش مجازی، سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی (آموزشیار) را به عنوان بخشی از سیستم ERP جامع دانشگاهی راه‌اندازی کرده است.

وی افزود: این سامانه به طور یکسان در تمامی واحدهای دانشگاهی به جز تعداد محدودی که در اواخر مهرماه به این سامانه متمرکز و یکپارچه اضافه خواهند شد، مورد استفاده قرار می گیرد.

دکتر عطارزاده با بیان اینکه براساس برنامه ریزی های صورت گرفته آموزش سامانه آموزشیار از 26 مردادماه در سطح استان ها و واحدهای دانشگاهی به صورت آزمایشی آغاز شده است، گفت: آموزش این سامانه از 10 شهریورماه مطابق با جدول زمان‌بندی زیر برای انجام امور آموزشی در اختیار تمامی دانشجویان قرار خواهد گرفت.

اقدامات

تاریخ

ثبت نمرات، رسیدگی به اعتراضات ترم دوم 99-98

امور فارغ التحصیلان و سایر امور آموزشی

ثبت دروس، انتخاب واحد (یا حذف و اضافه) ترم تابستان

از 10 الی 12 شهریور ماه

برگزاری امتحانات ترم تابستان

بر اساس برنامه اعلام شده توسط واحد دانشگاهی

انتخاب واحد ترم مهر ماه

از 15 شهریورماه براساس زمان اعلام شده در سامانه آموزشیار واحد دانشگاهی

مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت واحد دانشگاهی درخصوص شیوه دسترسی به سامانه آموزشیار، فایل های راهنمای استفاده از سامانه، سامانه پاسخگویی (Ticketing) برای راهنمایی و طرح سوالات و رفع اشکال‌های احتمالی اقدام کنند.

وی با تأکید بر اینکه ضروری است دانشجویان و کارکنان واحدهای دانشگاهی به اطلاعیه های اعلام‌ شده توسط واحد دانشگاهی توجه کامل داشته باشند، گفت: مجموعه دانشگاه در جهت راهنمایی و استفاده درست از سامانه و نیز رفع مشکلات احتمالی، تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

دکتر عطارزاده تأکید کرد: از تاریخ مذکور تمام امور آموزشی مربوط به ثبت نمرات، امور انتخاب واحد و حذف و اضافه ترم تابستان و انتخاب واحد ترم آینده، از طریق این سامانه خواهد بود و تقویم برنامه انتخاب واحد ترم آینده نیز به زودی از طریق این سامانه و سایت واحد دانشگاهی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی ادامه داد: دانشجویان اطمینان داشته باشند که تمامی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی خود را متعهد به همراهی و اجرای درست این پروژه بزرگ ملی می داند، لذا پیشاپیش ضمن پوزش از نقائص احتمالی، از دانشجویان تقاضا می شود با صبوری و اعلام این موارد، ما را در اجرای درست، ارائه سرویس ها و خدمات بهتر یاری رسانند.

دکتر عطارزاده در پایان تاکید کرد: آموزش و استفاده درست از قابلیت ها و امکانات سیستم مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار) بسیار موضوع مهم و تاثیرگذاری بر انضباط بخشی، چابک سازی، آمار و اطلاعات برخط، تسریع در فرآیندها و فعالیت های کاری، تصمیم گیری ها و مدیریت اثربخش امور آموزش در واحدهای دانشگاهی است. امکانات و قابلیت های این سیستم ERP در حوزه های آموزش، پژوهش، اداری و مالی و بسیاری موارد دیگر به مرور و مرحله به مرحله فعال و در دسترس واحدها و دانشجویان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا