‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

آغاز انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گرگان شرکت کننده در آزمون سراسری

توسط معاونت آموزشی - دسته‌بندی اخبار

انتخاب رشته متقاضيان رشته هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي شرکت کننده درآزمون سراسري(به جز رشته هاي پزشکي، دندانپزشکي، داروسازي و دامپزشکي ) آغازشد.

به گزارش روابط عمومي مرکز سنجش، پذيرش و فارغ التحصيلي کليه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسري سال 99 که متقاضي تحصيل در دانشگاه آزاد اسلامي مي­ باشند( به جز رشته هاي پزشکي، دندانپزشکي، داورسازي و دامپزشکي)مي توانند تا پايان روزجمعه 11 مهر ماه با مراجعه به سامانه اين مرکزبه نشاني  www.azmoon.org  نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسي مندرج در ذيل کارنامه و کد ملي به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر يکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمايشي مربوطه اقدام نمايند.

لازم به ذکر است متقاضيان گروه آزمايشي علوم تجربي که در کارنامه اعلام نتايج اوليه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند توجه داشته باشند که رشته‌هاي پزشکي، دندانپزشکي، داروسازي و دامپزشکي مراکز دانشگاه‌ آزاد اسلامي در دفترچه راهنماي انتخاب رشته سازمان سنجش درج شده است لذا داوطلبان مي توانند کدرشته محلهاي فوق را که مربوط به دانشگاه آزاد اسلامي است در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش با توجه به اولويت درج نمايند.

داوطلباني که علاوه بر گروه آزمايشي اصلي در گروههاي هنر و زبان خارجي شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، مي توانند در صورت تمايل رشته/ محل هاي اين گروه را در ميان انتخاب هاي يکصدگانه خود منظور نمايند.

داوطلباني که رشته/ محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته هاي با آزمون سراسري دانشگاه آزاد اسلامي نمي يابند ، توجه داشته باشند که بيش از 95 درصد رشته / محل هاي دانشگاه آزاد اسلامي در مقاطع کارداني و کارشناسي بدون آزمون هستند که در صورت تمايل با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org  مي­توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند.

داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته / محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنماي انتخاب رشته اطمينان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.

کلمات کلیدی

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا