‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

فراخوان جذب مدرس درس انديشه ها و وصايا

فراخوان جذب مدرس درس انديشه ها و وصايا

مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد برای تدریس درس اندیشه ها و وصایای امام خمینی (ره) از بین افراد واجد شرایط رشته های علوم انسانی از طریق آزمون کتبی و مصاحبه  به صورت حق التدریس، مدرس جذب نماید.

افراد متقاضی تدریس می بایست ابتدا تقاضای کتبی خود را به معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد دانشگاهی ارائه دهند.

جهت تمدید مجوز تدریس اساتید محترم، فقط مصاحبه مجدد انجام خواهد شد. همه افراد دارای مجوز اعم از یکساله تا سه ساله موظف به گذراندن حداقل یک کارگاه آموزشی در سال که توسط مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی برگزار می شود هستند. عدم شرکت در این کارگاه ها موجب ابطال مجوز تدریس می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://emam.iau.ir مراجعه نمایید.

دریافت بخشنامه

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا