‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

بومی‌سازی نظام پایش در دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان

بومی‌سازی نظام پایش در دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: این واحد دانشگاهی به‌دنبال آن است که نظام پایش را بوی‌سازی کرده و اولویت‌های پژوهشی دانشگاه را برای حل مشکلات استان گلستان به‌کار گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گرگان، حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان اظهار کرد: آنچه از دانشگاه در قالب مقاله، کتاب و پایان‌نامه استخراج می‌شود باید مشکل کشور را حل کند و در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی گرگان به‌دنبال آن است که نظام پایش را بومی‌سازی کرده و اولویت‌های پژوهشی دانشگاه را برای حل مشکلات استان به‌کار گیرد.

وی با بیان اینکه بیانه گام دوم انقلاب که منشور ترسیم‌کننده آینده کشور و مردم است، افزود: در بخش نخست این بیانه به بیان خدمات انقلاب پرداخته و در بخش دوم به هفت مأموریت آینده که خطاب اصلی آن جوانان هستند، بیان شده و در این هفت مأموریت نخستین مورد علم و پژوهش است. بر اساس بیانات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلی نظام، دانشگاه آزاد اسلامی به‌ویژه در سال‌های اخیر گام بزرگی در بخش پژوهش برداشته و آن برنامه، طرح پایش آزاد «پژوهش اثرگذار یکپارچه شبکه‌ای» است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان اضافه کرد: یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی این است که در گام نخست انقلاب گام‌های بزرگی در راستای اعتلای پژوهش برداشته و در گام دوم چشم‌انداز بسیار رفیعی را ترسیم کرده است.

 

به گزارش آنا، در این مراسم با حضور خانواده مرحوم نصرت‌الله موحدی استاد پیشکسوت دانشگاه از کتاب موزه جانوری او رونمایی شد.

در پایان از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان در سال ۱۳۹۹ به ترتیب؛ آنیا آهنی آذری(پژوهشگر برتر علوم پایه)، حسین عجم نوروزی(پژوهشگر برتر کشاورزی)، نگین جباری(پژوهشگر برتر علوم انسانی)، محمود قنبری(پژوهشگر برتر گروه فنی و مهندسی)، مصطفی محمدیان(مقاله برتر)، علیرضاسلیمانی(تألیف کتاب برتر)، بهروز حاجی محمدی(تألیف کتاب برتر)، سلمان امیرخان(رساله برتر)، حمیدرضا سوداگر(رساله برتر)، علی جعفری مفیدآبادی(شرکت دانش‌بنیان برتر)، انجمن علمی معماری(انجمن علمی، ادبی و هنری برتر)، مهدی عبادی(آزمایشگاه برتر)، سیدعرفان حسینی(فعال حوزه پژوهش) تجلیل شد.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا