‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

هنرستان و مدرسه عالی سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی گلستان راه‌اندازی می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان از راه‌اندازی هنرستان و مدرسه عالی سلامت در واحد گرگان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گرگان، حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری در حاشیه علیرضا لادن‌مقدم معاون آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، مهارتی و کاربنیان سازمان سمای دانشگاه آزاد اسلامی از دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان اظهار کرد: با وجود توانمندی و ظرفیت‌های فراوان در دانشگاه آزاد اسلامی به‌ویژه تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر مهارت‌آموزی مقرر شد گام جدی در زمینه مهارت‌آموزی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان برداشته شود.

وی اضافه کرد: مقدمات اجرای بخشنامه مهارت‌آموزی در دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی استان گلستان از ماه‌های گذشته آغاز شد و مدارس عالی مهارت که با دوره‌های کوتاه‌مدت مهارت، افراد و متقاضیان را آماده اشتغال و بازار کار می‌کنند در استان گلستان راه‌اندازی می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان درباره واگذاری کاردانی‌ واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی افزود: از بهمن ۱۳۹۹ کاردانی‌های واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان به دانشکده مهارت و کارآفرینی واگذار و موارد مربوط به این رشته‌ها توسط دانشکده انجام می‌گیرد.

تأکید مقام معظم رهبری بر پرورش دانش‌آموزان براساس تراز انقلاب اسلامی

وی با اشاره به حمایت همه‌جانبه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برای در اختیار قرار دادن فضا و امکانات کارگاهی به دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی اضافه کرد: امیدواریم در سال تحصیلی آینده با همکاری واحدهای دانشگاهی استان گلستان برای نخستین‌بار در کشور، مرکز مهارت و هنرستان سلامت را در واحد گرگان راه‌اندازی کنیم.

طاهری یادآور شد: در راستای تأکید دکتر طهرانچی مبنی بر راه‌اندازی مدارس عالی مهارت در سطح واحدهای دانشگاهی، مدارس عالی کشاورزی، ساخت طلا و جواهرات و زیورآلات و صنایع چوب و فلز و چرم در واحدهای گرگان، علی‌آباد کتول و آزادشهر تأسیس خواهد شد.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر پرورش دانش‌آموزان براساس تراز انقلاب اسلامی افزود: مدرسه تعلیم و تربیت علوی و فاطمی در سمای واحد گرگان راه‌اندازی خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت موجود در استان گلستان، آموزشکده‌های زبان به‌زودی در این استان فعال می‌شود.

کلمات کلیدی

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا