‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

رتبه نخست رویداد کرسی‌های آزاداندیشی در محور اقتصادی به تیم گرگانی رسید

توسط مدیر روابط عمومی - دسته‌بندی سایر اخبار

رتبه نخست رویداد کرسی‌های آزاداندیشی در محور اقتصادی به تیم گرگانی رسید

تیم نسل سوم دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان موفق به کسب رتبه نخست رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی در محور اقتصادی شد.

 

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از گرگان، تیم اقتصادی نسل سوم دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان که در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده بود، توانست موفق به کسب رتبه نخست کشوری در محور اقتصادی شود.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان‌ گلستان و واحد گرگان با کسب این موفقیت با تبریک به جامعه علمی استان گلستان اظهار کرد: در تمام فعالیت‌های دانشجویی عنصر تربیت نیرو برای انقلاب را باید در نظر داشت و باید در مسیر کسب بهترین و مؤثرترین راه برای تربیت نیروهای انقلاب کوشا باشیم.

حجت‌الاسلام سیدعلی‌طاهری افزود: ماهیت نخبگانی انقلابی ما می‌تواند ناظر به بخش‌های علمی به‌ویژه در حوزه‌های علوم انسانی و فکری بوده و با استفاده از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب دانشجویان ما را به سمت مبانی فکری اسلامی سوق داده و تربیت نیروی ماهر انقلابی را شکل دهد که یکی از این شیوه‌ها برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان‌گلستان اظهار کرد: تیم دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان که با همت، تلاش، دانش کافی و استدلال و راهنمایی استاد منتخب خود توانست در یک رقابت علمی و با به چالش کشاندن اندیشه‌ها و تفکرات علمی موجود، درخشان ظاهر شده و در حوزه اقتصادی رتبه نخست کشوری را کسب کند که مایه مباهات جامعه علمی این استان و به‌ویژه واحد گرگان است.

 


به گزارش آنا، کرسی‌های آزاداندیشی با ۲ هزار کرسی و با حضور ۶ هزار دانشجو برگزار شد که در مرحله نهایی تیم دانشگاه آزاد اسلامی گرگان به مصاف تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس رفت و تیم اقتصادی نسل سوم با حضور دو محقق و دو سخنران به نام علی قنبری، محمدرضا هاشم‌آبادی، امیررضا قربانی نصرآبادی، احسان حسین‌خانی و با سرتیمی محمود قنبری توانست با کسب رتبه نخست کشوری در محور اقتصادی به کار خود خاتمه دهد.

 

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا