‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

باشگاه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان مجوز فعالیت گرفت

توسط مدیر روابط عمومی - دسته‌بندی سایر اخبار

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از گرگان، مجوز و پروانه راه‌اندازی باشگاه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان توسط اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان صادر شد.

مهدی احمدی رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان در این‌باره گفت: با توجه به وجود امکانات و تجهیزات مطلوب و استاندارد مانند دو مجموعه ورزشی با سالن‌های ورزشی مجهز و استاندارد به مساحت هزار متر مربع، فضای ورزشی روباز شامل زمین چمن و پیست ورزشی به مساحتی حدود هزار متر مربع در واحد گرگان، این دانشگاه با ظرفیت‌های موجود نقش مهمی در گسترش ورزش استان به‌ویژه گرگان ایفا کرده است.

وی افزود: باشگاه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان آمادگی لازم را برای عقد تفاهم‌نامه و قرارداد با هیئت‌های ورزشی، ارگان‌ها و نهادها برای برگزاری مسابقات استانی کشوری و بین‌المللی دارد.

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان مطرح کرد: پروانه صادرشده برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان مجوز فعالیت در رشته‌های ورزش‌های توپی، دوچرخه‌سواری، رزمی، تیراندازی با کمان، شطرنج، تنیس‌روی‌میز و بدن‌سازی را داراست.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا