‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

پایان‌نامه دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان در جمع ۱۰ پایان‌نامه برتر

توسط مدیر روابط عمومی - دسته‌بندی سایر اخبار

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از گرگان، پایان‌نامه حسین عدلخواه سلجوقی دانشجوی کارشناسی‌ ارشد مهندسی نرم‌افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان به‌عنوان یکی از ۱۰ پایان‌نامه برتر در طرح پایش پلیس هوشمند با عنوان «سیستم هوشمند اعلام خرابی و موقعیت خودرو به ایستگاه پایه با استفاده از اینترنت اشیا» از بین بیش از یک‌هزار و ۸۰۰ پایان‌نامه انتخاب شد.

عدلخواه سلجوقی در دومین رویداد «پلیس هوشمند، پروژه‌ها و فرصت‌های پژوهشی فناورانه» با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و احمد دولتخواه دبیر قرارگاه هوشمندسازی پلیس مورد تجلیل دانشگاه و پلیس قرار گرفت.

 

پایان‌نامه عدلخواه سلجوقی به راهنمایی محمدتقی خیرآبادی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان تکمیل و به‌طور همزمان در قالب گرنت طرح جوانه مورد حمایت پارک علم و فناوری گلستان، پارک علم و فناوری ICT و وزارت علوم و تحقیقات و فناوری قرار گرفته است.

دومین رویداد «پلیس هوشمند، پروژه‌ها و فرصت‌های پژوهشی فناورانه» با همت باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی و همکاری نیروی انتظامی در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

 

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا