‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

برگزاری مسابقه بتن

توسط معاونت پژوهشی - دسته‌بندی اخبار معاونت


رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان از برگزاری مسابقه ((بتن)) خبر داد.
ایشان در مورد این مسابقه که در سطح  استانی و با همکاری انجمن علمی عمران دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار شده گفت: مسابقه مذکور در نیمه اول اسفند سال 99 همزمان با فرا رسیدن گرامیداشت روز مهندسی در سه بخش عکاسی، بتن پر مقاومت و پایان نامه برتر دانشجویی آغاز و در تابستان 1400 به کار خود خاتمه داد.
 سید عرفان حسینی با اشاره به اهمیت مسابقات خاطر نشان کرد برگزاری رقابت های علمی بین دانشجویان تأثیر زیادی در ایجاد انگیزه و ترغیب آنان به فضای پژوهشی و کار تیمی خواهد داشت که الحمدالله برگزاری این نوع رویدادها با استقبال خوبی نیز از طرف دانشجویان روبه رو می شود.
حسینی در ادامه بیان داشت: در این مسابقات که سومین دوره آن بود 30 تیم از دانشگاه های آزاد اسلامی استان شرکت داشتند که در هر بخش سه تیم بعنوان تیم برتر معرفی و تقدیر شدند.
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گرگان در انتها به آمادگی خوب تیم واحد گرگان برای شرکت در مسابقات بین المللی بتن در مهر 1400 اشاره داشتند و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

کلمات کلیدی

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا