‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

برگزاري جشنواره و مسابقه علمي در سال تحصیلی 1400-99

توسط معاونت پژوهشی - دسته‌بندی اخبار معاونت

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گرگان از برگزاري 5 جشنواره و مسابقه علمي در سال تحصیلی 1400-99 خبر داد.
 
سید عرفان حسینی اعلام کرد: در پی مجازی شدن آموزش دانشگاه ها، به منظور حمایت، تقویت و ترویج فرهنگ و اخلاق علمی، تقویت روحیه و بنیه علمی دانش آموزان و دانش جویان  مستعد و توانمند و فراهم آوردن زمینه¬¬های مناسب برای فعالیتهای جمعی علمی، همچنین بهره¬گیری از توانمندی و خلاقیت آنان در تحقیق توسعه علمی اطلاعاتی و  جلوگیری از عقب ماندگی پژوهشی دانشجویان و دانش آموزان‌ و تاکید بر فعالیت‌های علمی در ایام قرنطینه، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد گرگان از شهریور سال 99 لغایت مرداد سال جاری به صورت مجازی جشنواره زنجیره سلامت، جشنواره زیست فناوری، جشنواره نجوم، مسابقه مفاخر گرگان زمین و مسابقه بتن را در سطوح ملی و استانی برگزار نمود.
حسینی اظهار کرد: هر یک از موضوعات جشنواره ها و مسابقات مذکور شامل 3 تا 5 عنوان بوده که در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی با همکاری پژوهش سرای دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان و اداره کل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان با هدف بروز خلاقیت و نوآوری، افزایش قدرت تفکر، پايدار كردن آموخته ها و كاربرد آنها به شيوه عملی  برگزار شده است.
وي افزود: با انجام اين طرح ها دانشجویان و دانش آموزان مي توانند با استفاده از دانشي كه كسب كرده اند، آن مهارت را در شرايط واقعي يا نسبتا واقعي به كار گيرند و به بخش زيادي از اهداف و انتظارات آموزشي كه در حيطه مهارتها قرار دارند نيز دست پیدا کنند.

گفتني است؛ اين مسابقات با شرکت حدود 350  نفر دانش آموز و  دانشجو توانست پویایی و نشاط علمی خوبی را در استان خصوصا در ایام ویروس کرونا به ارمغان بیاورد. همچنین در پایان به نفرات برتر لوح تقدیر و جوایز اهدا شد.

بخش عکاسی:

نفر اول آقای عباس فدوی

نفر دوم آقای آرتا امیرلطیفی

نفر سوم خانم فائزه زارعی

 

بخش پایان نامه برتر دانشجویی (مقطع ارشد):

نفر اول آقای حمزه حقوقی
نفر دوم آقای فرزاد کابوسی
نفر سوم آقای خشایار امامی


بخش بتن پر مقاومت:
تیم اول خانم ها عاطفه حمیدی، فاطمه بهترک، پریسا عقیلی
تیم دوم آقایان امین خواجه و علی مقصودلو
تیم سوم خانم ها فاطمه بومری و فائزه زارعی

کلمات کلیدی

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا