‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

نظام اسلامی با ترفندهای دشمنان تضعیف نمی شود

حجت الاسلام سید علی طاهری، ظهر چهارشنبه در همایش بزرگ ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و رسالت نخبگان در دهه پنجم انقلاب اسلامی که در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد برگزار شد، اظهار کرد: امسال سال بسیار مهمی است، چرا که در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب هستیم و دشمنان باید بدانند که نظام اسلامی با ترفندهای آنان تضعیف نمی شود.

وی افزود: اهمیت به برنامه های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی یک ماموریت بزرگ برای نشر اسلام محمدی (ص) و ظهور امام زمان (عج) است و مسئولان و مدیران هم وظیفه دارند ماموریت خود را در این زمینه به خوبی انجام دهند.

طاهری گفت: امروز دشمنان باید بدانند که مردم همواره پشت نظام هستند و نمی توانند با ترفندهای مختلف علاقه آنان را به نظام و کشورشان کم کنند.  

کلمات کلیدی

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا