‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها
css3panels-alt-04

حجت‌الاسلام طاهری: خانواده‌های سیل‌زده نیاز به کمک فوری و جدی دارند

css3panels-alt-04

طاهری در گفتگو با آنا: تلاش‌‌ها برای معرفی شهید مطهری به نسل جوان و دانشگاهیان کافی نیست

css3panels-alt-04

امروز تصویب شد؛ تقویم ورزشی سال ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی

css3panels-alt-04

طاهری در گفتگو با آنا: دانشگاه آزاد تا پاکسازی کامل مناطق سیل‌زده در کنار مردم است

css3panels-alt-04

به گزارش خبرنگار آموزشی پژوهشی گروه  دانشگاه خبرگزاری آنا، آزمون  EPT در روز جمعه ۹ آذرماه به طور همزمان در شهرهای تهران، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، رشت، کرمان و کرج برگزار خواهد شد.

css3panels-alt-04

افتتاح سالن بدنسازی دانشگاه با حضور هیات رئیسه دانشگاه

css3panels-alt-04

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فعالیت‌های دانشجویی باید در مسیری قرار گیرد که سیر تحول و تطور داشته و با مسائل مختلف آشنا شوند.

css3panels-alt-04

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان گفت: نظام اسلامی با ترفندهای دشمنان تضعیف نمی شود و مردم همواره به دفاع از آن ایستاده اند.

css3panels-alt-04

مدیر گروه کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان گفت : نخستین دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه ازاد اسلامی گرگان ۳۰ سال بعد از تاسیس این دانشگاه موفق شد از پایان نامه خود دفاع کند .

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا