‌عضویت در کانال واحد
اتوماسیون تغذیه
دستورالعمل فعال سازی کارت غذا
کتابخانه دیجیتال
پست الکترونیک
‌دستورالعمل تسویه حساب اینترنتی
سامانه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان
سرفصل رشته ها
دستور العمل پرداخت اینترنتی
آئین نامه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
منوی غذای ماهانه
همایش ها و کنفرانس ها

پست الکترونیک اساتید

خدمات فناوری

پست الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان به آدرس Mail.gorganiau.ac.ir تحت دامنه دانشگاه (@gorganiau.ac.ir)، جهت تبادل پیام‌ها و مکاتبه ­های علمی اعضای هیات علمی در نظر گرفته شده است.

اساتید محترم لطفا جهت استفاده از ایمیل دانشگاهی اطلاعات زیر را به آدرس  Email@gorganiau.ac.ir ارسال نمایید:

 • کد استادی
 • نام و نام خانوادگی به فارسی
 • نام و نام خانوادگی به لاتین
 • شماره همراه
 

مکاتبات از طریق ایمیلی که با آن درخواست داده اید پاسخ داده می شود و نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد.


 راهنمای استفاده از ایمیل

 

نکات قابل توجه
 • کلیه ایمیل هایی که بصورت درخواست تکمیل فرم مشخصات شخصی از قبیل نام کاربری و کلمه عبور توسط کابران دریافت می شود، ساختار اسپم یا هرزنامه داشته که علیرغم کنترل این اسپم ها توسط سیستم، به دلیل عدم رعایت استانداردهای امنیت توسط سایر سرویس دهندگان ایمیل، مجدد تولید و با آدرس های جدید ارسال می شوند. لطفا از تکمیل نمودن این فرم ها خودداری نمایید.
 • يکي از جنبه هاي منفي و آزار دهنده در استفاده از  پست الکترونيک هرزنامه(Spam) است که يکي از راه هاي آلوده شدن سيستم هاي کامپيوتري به انواع ويروس است.  با وجود اینکه سرويس پست الكترونيك دانشگاه از مكانيسم هایی براي شناسايی هرزنامه ها استفاده می نمايد كه بر اثر آن بسياري از آنها حذف شده و يا به فولدر SPAM و Junk E-mail كاربر ارسال مي شود.با این وجود هنوز تعدادی از آنها به پست الکترونیک کاربر ارسال می گردد. با رعايت مواردی می توان تعداد هرز نامه های دريافتی را کاهش و از  آسیب آن جلوگيری به عمل آورد:
  • اگر براي ثبت نام در سايت ها نیاز به استفاده از آدرس پست الکترونیک وجود داشت از آدرس پست الکترونیک دانشگاه استفاده نکنید. همواره یک پست الکترونیک از دامنه های دیگر بداین منظور اختصاص دهید.
  • معمولا پس از تکمیل فرم ها، سوالی مبنی بر ارسال موارد مشابه وجود دارد؛ اين موارد اغلب به صورت پيش فرض فعال هستند كه لازم است انها را غير فعال كنيد.
  • هيچگاه پاسخ هرزنامه ها را ندهيد يا روی لينک های معرفی شده در آن ها کليک نکنيد.
 • ایمیل های ناخواسته به مرور در Junk E-mail افزایش پیدا می کنند. لازم است وارد فولدر شده و همه (Ctrl+A) را انتخاب کرده، سپس بر روی دکمه Delete کلیک نمایید.

 

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود ، خداوند متعال را سپاسگزارم که در سايه سار انقلاب اسلامي ، توفيق خدمت گذاري به جوانان فرهيخته ايران اسلامي را در این واحد دانشگاهی به دست آورده ایم. اطمينان دارم کارکنان پرتلاش و اعضای محترم هیات علمی اين واحد دانشگاهي، هماهنگ با سياست هاي كلان دانشگاه آزاد اسلامي فرصت هاي جديدی را در ارائه خدمات آموزشی و پ‍ژوهشی براي دانشجويان ایران اسلامی فراهم خواهند نمود.لذا وظیفه خود می دانم ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ، خير مقدم عرض نموده ، امیدوارم با تکیه بر یاری پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق تر از گذشته در مسیر اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نموده و شاهد سربلندی ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشیم

دکتر سید علی طاهری

ریاست دانشگاه آزاد گرگان
بالا